Naturalne przysmaki dla psa poprawią nastrój, dają zwierzęciu witaminy i zastąpią zwykłą przekąskę. Przy produkcji przysmaków dla psa stosuje się wyłącznie produkty naturalne. Wszelkie konserwanty i barwniki są całkowicie nieobecne. Dzięki specjalnej technice suszenia w produktach przechowywane są witaminy i minerały, dzięki czemu smakołyk jest nie tylko smaczny, ale także przydatny. Przysmaki dla psa mają przyjemny smak i zapach.

Naturalne przysmaki dla psa – suszone

 • Płuca wołowe
 • Tchawica wołowa
 • Nosy wołowe
 • Uszy wołowe
 • Żwacze wołowe
 • Wątróbka wołowa
 • Głowizna wołowa.

Suszone medaliony z mięsa byka to niskokaloryczny przysmak, który jest szybko i łatwo wchłaniany przez ciało psa. Zawartość aminokwasów i mikroelementów poprawia trawienie i metabolizm w organizmie, co prowadzi do lepszego wchłaniania. Przy regularnym stosowaniu takiej przekąski dla psa mięśnie żuchwy obciążają się, dzięki czemu doskonale się rozwijają. Suszone medaliony bezpiecznie przyczyniają się do czyszczenia zębów z płytki nazębnej i kamienia. Masują i wzmacniają dziąsła, trenują mięśnie żujące i szczękę.

Przysmaki z wieprzowiny:

 • Całe uszy wieprzowe lub paski
 • Ryjki wieprzowe.

Przysmaki do treningu suszone w małych plasterkach, aby zachęcić psa podczas zajęć, wystaw i na spacerze. Dostępne są kawałki o różnych rozmiarach dla psów różnych ras i rozmiarów. Produkty są sprzedawane na wagę. Smakołyki nie mają nieprzyjemnego zapachu, nie kruszą się i nie brudzą rąk.

Przysmaki dla psa z drobiu

 • Pierś z kurczaka z rybą
 • Kawałki kurczaka w różnych wersjach
 • Suszony indyk
 • Kurze łapki.

Przysmaki dla psa z indyka to gratka dla psów wszystkich ras w każdym wieku. Zdrowa i naturalna uczta, która nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów ani aromatów. Trzeba traktować swojego zwierzaka smakiem i korzyściami zdrowotnymi. Wspaniałe połączenie mięsa indyczego i marchwi sprawia, że ta uczta jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Marchew jest bogata w witaminy A i E, a błonnik, mięso indycze jest bardzo wysokiej, jakości źródłem białka. Ze względu na niską zawartość kalorii i zrównoważony skład przekąskę można podawać zwierzakowi niemal bez ograniczeń.

-> Nie przegap: sucha karma dla psa – jaką wybrać?

Hipoalergiczne przysmaki dla psa

Dla alergicznych zwierząt należy wybrać hipoalergiczne przysmaki z królika, indyka, kaczki, jagnięciny. Szyjki kaczki są nie tylko smaczną ucztą dla psa, ale także odwracają uwagę zwierzęcia, utrzymując nienaruszone meble i przedmioty osobiste oraz w pełni przyciągając jego uwagę. Hipoalergiczny i dietetyczny smakołyk. Szyje kaczki mają właściwości hipoalergiczne i zawierają minimum tłuszczu, dzięki czemu pies będzie mógł cieszyć się produktem bez ryzyka przybierania na wadze lub wywoływania reakcji alergicznej. Ponadto pomaga wzmocnić mięśnie żuchwy i dziąsła, a także pomaga mechanicznie oczyścić zęby psa z płytki nazębnej i resztek jedzenia, zmniejszając w ten sposób poziom szkodliwych bakterii w jamie ustnej psa i zapobiegając rozwojowi kamienia nazębnego. Suszone kaczki zawierają znacznie mniej tłuszczu niż zwykłe smakołyki, dlatego można je polecać zwierzętom z chorobami przewodu pokarmowego, nadwagą i starszym psom. Zalecane dla psów wszystkich ras w wieku od 1,5 do 2 miesięcy. Warto rozważyć kupno zabawki dla psa, która pozwala na wkładanie smakołyków do środka i zachęca psa do zabawy.

najlepsze smakołyki dla psa

Rzepka wołowa (suszona) to naturalna, hipoalergiczna i zdrowa przekąska dla średnich i dużych ras psów. Suszona rzepka wołowa jest dobra dla układu kostnego psa, bardzo bogata w chondroitynę i kolagen. Suszona rzepka wołowa doskonale oczyszcza płytkę nazębną i będzie bardzo trwałą, smaczną i zdrową ucztą dla zwierzaka. Pies cieszy się, odżywia jego sierść i odporności. Wysoka zawartość chrząstki i tkanki łącznej zapewnia dodatkowe wejście do organizmu elementów składowych w celu wzrostu, rozwoju i utrzymania stawów zwierząt domowych. Suszona rzepka wołowa jest idealna dla małych ras psów od 5 do 20 kg. Również suszony staw skokowy łosia, to naturalny przysmak dla psa służy do żucia, absolutnie nie powoduje alergii, co jest jednym z głównych wymagań przy wyborze przekąski.

-> Przeczytaj także: Buda dla psa – jaką wybrać?

Dentystyczne przysmaki dla psa

Spośród przekąsek, właściciele często wybierają dentystyczne przysmaki dla psa takie jak naturalne suszone mięso byka lub tchawicę. Nawiasem mówiąc, tchawica dzięki żebrowanej powierzchni bardzo dobrze myje zęby zwierzaka. Ponadto nie jest szczególnie bogate w kalorie. Długie żucie ma działanie uspokajające, więc smakołyki, oprócz przyjemności smaku, mogą być przydatne dla psów z problematycznym zachowaniem.

Głównym kryterium dobrego dentystycznego przysmaku dla psa powinien być brak GMO i obecność, co najmniej 90% wysokiej, jakości mięsa. Takie przysmaki są bardzo atrakcyjne dla zwierzęcia i oprócz przyjemności uzupełniają organizm pożytecznymi i odżywczymi wartościami oraz witaminami. Będzie to również miało dobry wpływ na ogólny stan i jakość sierści. Smakołyki służą głównie do utrzymania zdrowia jamy ustnej i zębów, wśród nich znajduje się kilka korzyści, które mają pozytywny wpływ na stawy. Przysmaki to idealny sposób, by oswoić naszego pupila z transporterem dla psa.

Chociaż żucie przekąsek dla psów nie zastępuje rutynowego szczotkowania, może być świetnym dodatkiem do planu leczenia dentystycznego psa. Może pomóc rozbić kamień nazębny, jednocześnie zaspokajając naturalne pragnienie żucia psa. Mięso jagnięce jest bogaty w żelazo i nie zawiera cholesterolu, który jest niezwykle korzystny dla układu sercowo-naczyniowego. Zawartość aminokwasów i mikroelementów poprawia trawienie i metabolizm w organizmie, a także normalizuje trzustkę, co prowadzi do lepszego wchłaniania. Przy regularnym stosowaniu takich przekąsek przez psa mięśnie żuchwy obciążają się, dzięki czemu doskonale się rozwijają i bezpiecznie przyczyniają się do oczyszczenia jamy ustnej. Wysuszone kostki łosia doskonale oczyszczają płytkę nazębną i będą bardzo trwałą, smaczną i zdrową ucztą dla zwierzaka.

Przysmaki dla psa – Ranking i cena 2020

Wiedząc już jakie przysmaki dla psa są najlepsze, pora wybrać odpowiednie dla naszego pupila. Przedstawiamy zestawienie gdzie znajdziecie najlepsze przysmaki dla psa. Ranking pochodzi z serwisu Nokaut i jest na bieżąco aktualizowany.